BLOG: Zamyšlení k oslavám města

Každý občan nebo firma občas slaví kulatá výročí , nepamatuji si že by i movitá firma která si hospodaří s vlastníma poctivě vydělanýma penězi slavila celý rok !

Výročí se slaví v určitou dobu , a to tak že hosté oslav , na tuto oslavu vzpomínají po dlouhá léta ! Má představa by byla slavit pátek , sobota a neděle ! A to tak , že bychom pozvali , nejlepší zpěváky nebo skupinu a výběr bych nechal na hlasování obyvatel přes městské stránky . Dále bych uspořádal něco , jako známe s okolních obcí pouť , se všemi atrakcemi , stánky , kolotoče a jiné , s obohacením kulturního pořadu našima umělci ! Od tohoto výročí bychom mohli slavit rok co rok , ovšem bez drahých skupin nebo zpěváku , pouze s vlastníma umělci . Myslím si že i děti by byly potěšeny a vždy by se těšily na atrakce které v Rožnově nebyly možná 15 let . Všichni víme , jak se obyvatelé těší na Zašovskou a jiné poutě v okolí .

Finanční prostředky pro letošní oslavu jsou vysoké , a doufám že mi dáte za pravdu , že tyto prostředky bychom mohli použít například  na urgentní opravy komunikací , např : ulice 1 máje Koryčanské paseky nebo Hradišťko které jsou jako tankodrom !

Jaromír Koryčanský, zastupitel

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here