Hokejisté Rožnova otáčeli skóre v utkání s Horním Benešovem (TV Beskyd)

Muži Rožnova nejprve dohrávali odložené utkání s Orlovou. Na domácím ledě jim vyšla první třetina, v níž vedoucí tým tabulky a horkého kandidáta na postup do druhé ligy dokonale zaskočili. Během šesti minut vedli 3:0. Skóre otevřel ve 4. minutě Vaculín, chvíli po něm se trefil Kroupa a parádní dvouminutovku uzavřel třetím gólem Rožnova Kocur. Domácí vedli ještě na začátku třetí třetiny 6:3, ale favorizovaní hosté necelé čtyři minuty před koncem dokázali srovnat stav zápasu na 6:6 a vynutili si prodloužení. V něm měl Rožnov více štěstí a brankou Prycla porazil Orlovou 7:6.

Ve druhém domácím zápase hostil Horní Benešov a znovu dokázal vyhrát. Tentokrát musel otáčet skóre utkání, po dvou třetinách prohrával 2:4. V posledním dějství však Vyvíjal, Kroupa a Slovák postupně překonali brankáře hostů a rozhodli o vítězství Rožnova nad Horním Benešovem 5:4. Přes dvě výhry v řadě zůstává v tabulce krajské ligy na předposledním sedmém místě. Do konce základní části zbývají dvě kola. Rožnov v nich nejprve čeká odveta v Orlové a doma pak hostí druhou Studénku.

Mladší dorost měl na programu také dva domácí zápasy. V prvním nestačil na Uherské Hradiště, prohráli s ním 2:7. Ve druhém hostil Nový Jičín a tentokrát byli Černí Vlci lepší než jejich soupeř. Brankou v poslední třetině rozhodli o své výhře 3:2.

3. třída hrál ve Studénce turnaj v minihokeji. Á tým porazil Havířov a podlehl  domácí Studénce. V souboji B týmů rožnovská přípravka na své soupeře nestačila a prohrála obě utkání.