Rožnované opět mezi elitou sbírali medaile

Rožnovští borci - třetí zleva Radek Drda, dále doprava týmoví kolegové Vojta Holub, Dominik Rára a Jakub „Crusher“ Ondryáš - na turnaji v Praze uspěli. Foto: z Foosforlife Team Czech Republic

S velmi dobrými výsledky a se spoustou cenných zkušeností se vrátili z prestižního mezinárodního turnaje v Praze stolní fotbalisté Foosforlife Team Czech Republic z Rožnova pod Radhoštěm.

Turnaje oficiálně nazvaného Czech Leonhart Open VI se účastnilo více než tři sta hráčů z šestnácti zemí světa. Nechyběli ani sportovci z Foosforlife Team Czech Republic z Rožnova pod Radhoštěm, kteří úspěšně bojovali proti světové elitě. V open jednotlivcích se nejvíce dařilo Vojtovi Holubovi, který po dlouhých bojích získal velmi cenné třetí místo. Radek Drda v soutěži jednotlivců obsadil 9. místo. Dařilo se také juniorům. Jakub Ondryáš a Dominik Rára brali zlato a bronz v jednotlivcích juniorů.

„Gratulace patří také jedenáctiletému Matěji Dořičákovi za pěkné 9. místo v soutěži nováčků,“ pochválil týmového nováčka Radek Drda z Foosforlife Teamu. Ten neopomněl poděkovat všem za jejich výkony a sponzorům za podporu. „Pro nás pro všechny to byla další dobrá zkušenost utkat se s nejlepšími na světě. Klukům bych rád poděkoval za reprezentaci a partnerům a sponzorům za jejich podporu,“ dodal Radek Drda.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here