Alpští lyžaři ze Ski Soláň zvou do svých řad

Mladí lyžaři ze Ski klubu Soláň na jednom ze svých výjezdů na rakouský ledovec Stubai. Foto: archiv klubu

Lyžařský klub Ski Soláň, který patří dlouhá léta mezi přední kluby Svazu lyžařů České republiky, hledá nové zájemce do svých řad ve věku od 5 do 8 let.

Oddíl zahájil tréninky družstev mládeže, a to jak v tělocvičně, tak na nově otevřeném hřišti na Letenské ulici, v příznivém počasí pak i venku na kole. Již v říjnu je plánovaný první zájezd na ledovec do Rakouska následovaný dalším dvěma výjezdy v listopadu. V polovině prosince se již očekává zasněžení technickým sněhem některého ze svahů na Soláni a Karolince, kde je těžiště zimních tréninků.

Momentálně klub přijímá nové členy. „Náš klub hledá sportovně nadšené rodiče, které mají děti ve věku 5 – 8 let a mají základní lyžařské dovednosti, pohyb na sněhu na lyžích se jim líbí a jejich rodiče mají zájem jejich sportovní růst rozvíjet. Nabízíme jim začlenění do lyžařského klubu, kde se jim dostane vedení od zkušeného trenéra a společenské začlenění do kolektivu,“ říká předseda Lyžařského klubu Ski Soláň Jaroslav Trhlík s tím, že v případě zájmu o zařazení dítěte do družstva nejmenších nadějí se mají rodiče obrátit na trenéry Evu Daehnovou (tel.: 776 031 792, e-mail: e.daehne@seznam.cz) a Martina Pivoňku (tel.: 737 140 757, e-mail: m.pivonka@quick.cz). Vše o klubu najdete na webu www.skiklubsolan.cz.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here