Mistry klubu jsou Lacina a Kedroňová, teď jsou na řadě senioři

V areálu Valašského golfového klubu v Rožnově se ve středu utkají o tituly senioři. Foto: archiv SR

Valašský golfový klub z Rožnova pod Radhoštěm, který letos slaví dvacet let své existence, zná své mistry ve hře na rány pro rok 2017. Stali se jimi Veronika Kedroňová a Libor Lacina junior. Ve středu 6. září jsou na řadě se svým šampionátem senioři.

Mistrem klubu mezi muži se v silné konkurenci prosadil Libor Lacina junior, a to především díky skvělému prvnímu kolu, ve které zahrál 62 úderů a vytvořil si klíčový náskok. Druhý skončil Kryštof Kedroň, kterému ani 68 ran z druhého dne na titul nestačilo, bronz bral Radek Vlk. Ženskou kategorii stejně jako loni ovládla Veronika Kedroňová, která v těsném souboji porazila Petru Bumbalovou, a to o pouhé dvě rány, třetí místo brala Sabina Popelková.

Otevřené mistrovství klubu seniorů se na rožnovském hřišti odehraje v úterý 6. září od 9 hodin (přihlášení je možné do úterý 5. září 12 hodin).

Výsledky klubového mistrovství na rány 2017:
Ženy: 1. Veronika Kedroňová 146 ran, 2. Petra Bumbalová 148, 3. Sabina Popelková 161. Muži: 1. Libor Lacina jun. 135, 2. Kryštof Kedroň 140, 3. Radek Vlk 144.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here