Nezapomeňte na veřejné interpelace

Zajímá Vás něco k fungování města ? Máte dotaz na provoz městského úřadu ? Chcete se vedení města zeptat na problémy, které řešíte, přímo? Využijte možnosti setkání s vedením města a městského úřadu. Grafika: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm

Nezapomeňte na veřejné interpelace. Setkání obyvatel města s vedením radnice se koná se dnes od čtyř hodin odpoledne ve velké zasedací místnosti městského úřadu.

„Lidé se mohou zeptat na jakékoliv podrobnosti z proběhnuvšího zasedání zastupitelstva. A témata diskuse samozřejmě nemusí směřovat jen k projednávaným bodům z úterního zasedání tohoto nejvýznamnějšího orgánu města,“ řekl mluvčí radnice Tomáš Gross.

Pravidelné setkání vedení rožnovské radnice s obyvateli města po jednání zastupitelstva se uskuteční ve středu 28. června od 16 hodin.

Lidé se mohou ve velké zasedací místnosti městského úřadu zeptat na podrobnosti ze zasedání zastupitelstva, témata diskuse ale mohou směřovat i k jiným problémům, které Rožnovany trápí.

Veřejné interpelace organizuje radnice od počátku loňského roku, konají se pravidelně vždy druhou středu po jednání zastupitelstva města.

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here