Radnice má nového tajemníka

Roman Hep do funkce nastoupil v úterý 22. srpna a na postu vystřídal Miroslava Martináka, který úřad opustil ve čtvrtek 9. března. Foto: Tomáš Gross

Radnice v Rožnově pod Radhoštěm má nového tajemníka. Roman Hep do funkce nastoupil v úterý 22. srpna a na postu vystřídal Miroslava Martináka, který úřad opustil ve čtvrtek 9. března.

„Mými prvními kroky bude seznámení se s odbory a kolegy, a také navázání dobré spolupráce s radou města, zastupitelstvem a starostou. Budu se snažit o maximální transparentnost a efektivitu úřadu. Zlepšovat jeho dostupnost všem občanům,“ řekl nový tajemník.

Roman Hep je absolventem Univerzity Jana Amose Komenského v Praze. Je ženatý, má dvě děti. V rámci předchozích zaměstnání působil více než čtvrt století ve větších zahraničních společnostech na manažerských pozicích v oblasti řízení lidských zdrojů, později jako jednatel několika společností a člen představenstva pro danou zemi (Rusko, Rakousko, Maďarsko).

„Těším se na spolupráci s člověkem, který přichází z neúřední sféry. Věřím, že si zachová nadhled pracovníka zvenčí a svou nestrannost. Bude ji potřebovat,“ řekl starosta Radim Holiš.

Bývalý tajemník úřadu, Miroslav Martinák, pracoval na rožnovské radnici pětadvacet let, nejprve jako vedoucí finančního odboru, poté, od roku 2010, ve funkci tajemníka. Ukončení spolupráce v březnu bylo definitivní, jiná pozice mu v rámci městského úřadu nebyla nabídnuta.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here