Rožnovští trampolínisté uspěli na mistrovstí republiky, Dolní Bečva uvidí skvělé závody 

CELÁ MAMINKA. Michaela Juříčková, na snímku s maminkou Petrou Juříčkovou-Vachníkovou, vybojovala na MČR v Olomouci stříbro a kráčí tak ve šlépějích své maminky, úspěšné reprezentantky a olympioničky. Foto: Trampolíny TJ Rožnov p. R.

Krásné výsledky včetně stříbrné medaile si přivezli rožnovští trampolínisté z mistrovství České republiky, které se uskutečnilo na začátku listopadu v Olomouci.

Na republikový šampionát do hanácké metropole se kvalifikovalo hned šest rožnovských závodníků a všichni si vedli výborně. „Největšího úspěchu dosáhla Michaela Juříčková, která svým povedeným výkonem vybojovala krásné druhé místo v kategorii mladších žákyň,“ radovala se Petra Juříčková-Vachníková z rožnovského oddílu. Dařilo se také dalším členům rožnovského klubu. Ve stejné kategorii soutěžila i sestra Michaely Juříčkové Andrea, která ve finále skončila na sedmém místě. Diana Rottrová zůstala s pěkným výkonem těsně za branami finále na deváté pozici. V kategorii mladších žáků měl Rožnov pod Radhoštěm pouze jediného zástupce. Honza Einšpígl se probojoval do finále a tam si polepšil na sedmé místo. V kategorii starších žákyň reprezentovaly Aneta Stanečková a Tereza Šnyrychová, která vybojovala pěkné šesté místo. Anetce se dařilo trochu méně. V synchronních dvojicích žákyň jen o  pár desetin unikl bronz sesterskému páru Andree a Michaele Juříčkovým.

Po úspěšném mistrovství republiky čekají Rožnovany do konce sezony ještě další velké podniky. Adam Sült se nyní účastní mistrovství světa v bulharské Sofii, koncem listopadu vyvrcholí pohárová sezóna posledním závodem v Liberci. To nejlepší však přichází až na konec. „Druhého prosince se na Dolní Bečvě uskuteční tradiční Český závod věkových skupin 2017 – největší celorepubliková akce pro mládež do 18 let. Srdečně zveme všechny příznivce skoků na trampolíně,“ pozvala na velké závody na Dolní Bečvě Petra Juříčková-Vachníková.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here