Blog

BLOG: Ostudná vizitka města

V nedávných měsících byla pod patronací paní místostarostky Kosové provedena nákladná revitalizace Horního parku. Při návštěvě oslav 750 let založení města ve Valašském muzeu jsem byl překvapen stavem okolí sochy ” Valacha”. Pohled na  tuto centrální plochu parku byl velmi neutěšený.

Občané a návštěvníci města, kteří přicházeli užít si slavnostních vystoupení folklorních souborů, museli nevěřícně zírat, stejně jako já. Devastovaná parková úprava této plochy je velmi špatnou vizitkou města, zvláště v období plné vegetace a vrcholících oslav významného výročí města.

Doufám, že paní místostarostka Kosová zajistí v krátké době nápravu zanedbaného stavu této významné lokality.

více

Alois Vychodil

Od roku 1959 do roku 1992 jsem pracoval v různých úrovních technických a vedoucích funkcí podniku TESLA Rožnov. Od 1992 jsem se společníkem založil obchodní společnost RETON s.r.o.. V roce 1994 jsme odkoupili provozní budovu v průmyslovém areálu. Předmětem činnosti byla výroba neonových reklam a regenerace televizních a bankomatových obrazovek. V roce 2005 jsem odešel do důchodu a řízení společnosti jsem předal synovi. Nadále zůstávám jednatelem společnosti s 50% podílem. V roce 2004 jsem se stal členem Občanské demokratické strany. V roce 2006 jsem vstoupil do komunální politiky. Do do úrazu v roce 2013 jsem vykonával funkci místostarosty Rožnova p.R. V 2016 jsem znovu kandidoval do ZM za ODS a byl jsem zvolen členem ZM. Považuji se aktivního rentiéra.

Čtěte také

2 thoughts on “BLOG: Ostudná vizitka města”

  1. Souhlas. Ta Kosová mi přijde, jak nějaká hipsterka či květinové děcko z neziskovky co se snaží tohle město potopit. Rožnováci mají prostě smůlu na zastupitele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *