Příprava fotbalistů Rožnova na jarní část krajského přeboru vrcholí

„Chceme se udržet v horní polovině tabulky. Ale to chce většina týmů. Skutečnou formu ukážou až první jarní kola," říká trenér rožnovských fotbalistů Milan Náměstek.

Hlavní trenér rožnovských fotbalistů Milan Náměstek (vpravo) má na starosti tým mužů. Vedle toho ale také pomáhá s přípravou nastupující generace. Foto: archív Milana Náměstka

Jen necelý měsíc zbývá do zahájení jarní části přeboru Zlínského kraje. Příprava fotbalistů Rožnova vrcholí a na to, jak je s ní spokojen jsme se zeptali hlavního trenéra A týmu Milana Náměstka.

Kdy jste začali s přípravou?
Příprava začala 15. ledna, zatím se do ní zapojilo sedmnáct hráčů. Někteří si léčí zranění, ale věřím, že do začátku jarní části sezóny se to dá do kupy a nastoupíme v plné síle.

Došlo přes zimní přestávku k nějakým změnám v kádru?
Největším problémem je, že odešel Renda Bolf. Bude nám hodně chybět, ale jeho práce mu zabírá stále více času, takže se fotbalu nemůže tolik věnovat. Na druhé straně se snažíme posílit základní sestavu a v přípravě zkoušíme Pavla Drdu z Vidče a Martina Zetochu z Horní Bečvy. Trénuje s námi také několik našich dorostenců.

Po podzimu je Rožnov na velice sympatickém třetím místě. Nepošilhává vedení klubu po postupu do divize?
To se musíte zeptat vedení klubu. Já takové úkoly nemám. Mám stabilizovat kádr, zapracovat mladé kluky a držet se v horní polovině tabulky. To je všechno.

Podzimní počasí umožnilo předehrát jarní kola, takže sezóna začne o něco později. Narušilo to nějak plán přípravy?
Vůbec ne. Je to pro všechny stejné, takže se s tím musíme vyrovnat.

Jak vidíte šance týmu v jarní části krajského přeboru?
Jak už jsem říkal, chceme se udržet v horní polovině tabulky. Ale to chce většina týmů. Skutečnou formu ukážou až první jarní kola.

Jaro přeboru Zlínského kraje začíná v prvním dubnovém víkendu a fotbalisty Rožnova čeká v úvodním utkání SK Baťov z Otrokovic.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here