DOPLNĚNO: Rekordní porážka rožnovských Sršňů

[fvplayer src=”https://youtu.be/p70MxLeSaE8″]

Zatím nejvíce gólů na domácí palubovce inkasoval A tým rožnovských Sršňů v utkání 16. kola 1. florbalové ligy, ve kterém hostil Kladno.

Florbal_02
Trenér Sršňů Zbyněk Macura. Foto: Ubald Rutar

Soupeř mu nasázel patnáct gólů, z toho sedm už v první třetině. „Kladno nebylo zas o tolik lepší. Jenže v úvodní části jsme nasekali spoustu individuálních chyba a to i u hráčů, u kterých to nevidím v celé sezóně. Soupeř pak naše chyby prostě dokázal využít,” konstatoval trenér Sršňů Zbyněk Macura.

Ani ve druhé třetině se obraz hry nezměnil a na začátku posledního dějství Rožnov prohrával už 0:12. „To už bylo prakticky po zápase. Zatímco hosté si utkání užívali, my jsme jen čekali na závěrečný hvizd,” podotkl Zbyněk Macura. Ve třetí třetině Viktořík, Velech a Krhut alespoň zmírnili debakl Sršňů, kteří nakonec Kladnu podlehli vysoko 3:15. „Tolik branek jsem doma ještě nedostali. Naposledy, asi před dvěma lety deset nebo jedenáct, ale to bylo od extraligových Vítkovic v Českém poháru,” zavzpomínal rožnovský trenér Macura.

Další, 17. kolo 1. ligy hráli Sršni ve Svitavách a tentokrát se předvedli v mnohem lepším světle. Vyrovnaný zápas skončil v normální hrací době remízou 3:3, když za Rožnov skórovali Doležel, Velech a Krhut. V následujícím prodloužení měli více štěstí domácí, přesto Sršni dovezli ze Svitav cenný bod.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here