Rožnovští Sršni se radovali z první výhry v sezóně

[fvplayer src=”https://youtu.be/WdLJKpsxT24″]

Až pátý domácí zápas v řadě dokázali rožnovští Sršni využít k zisku plného počtu bodů. V 6. kole 1. ligy porazili Litvínov 4:3, když vítězný gól dal necelé dvě minuty před koncem Marek Polášek.

Hostům, kteří po roce v naší nejvyšší soutěži spadli opět do první ligy, stejně jako Rožnovu, nevyšel začátek sezóny. S pouhými dvěma body jsou v tabulce předposlední.

Úvod první třetiny byl opatrný. Domácí spíše bránili a čekali na chybu soupeře. Teprve po deseti minutách začali získávat převahu a těsně před přestávkou našel rožnovský kapitán Pavel Barabáš volného Krhuta, který sám před brankářem hostů nezaváhal a poslal Sršně do vedení.

Z druhé třetiny neuběhly ani čtyři minuty, když Barabáš znovu ukázal svůj přehled. Tentokrát poslal do šance Velecha a bylo to 2:0 pro Sršně. Ve 28. minutě přidal další gól Slovák a domácí šli do posledního dějství s tříbrankovým náskokem.

Jenže Litvínov se nevzdal a do 58. minuty srovnal skóre utkání. Už to vypadalo, že o vítězi opět rozhodnou nájezdy, když minutu a půl před koncem se Polášek dostal k vyraženému míčku dal rozhodující gól zápasu.

„Vítězství se nerodilo lehce. Povedla se nám druhá třetina, ale ve třetí nás postihl tradiční výpadek proudu a soupeř zaslouženě vyrovnal. Naštěstí jsme dokázali rychle odpovědět,” uvedl po utkání rožnovský trenér Stanislav Barabáš.

Komentáře

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here