Stolní fotbalisté z Rožnova sbírali medaile na pražském Lector Leonhart Open

Úspěšní hráči rožnovského FoosForLife Teamu, zleva Jakub Ondryáš, Vojtěch Holub, Radek Drda

Rožnovský FoosForLife Team stolního fotbalu startoval v Praze na mezinárodním turnaji seriálu Lector Leonhart Open 2016. V silné konkurenci téměř stovky hráčů z Německa, Rakouska, Maďarska i Slovenska si vedli více než dobře.

Jako první se v soutěži speedball předvedl Radek Drda ve dvojici s rakouským reprezentantem Miroslavem Vasicem. Zvládli ji perfektně, zaváhali až ve finále proti maďarskému výběru, kde jednobodovým rozdílem prohráli a obsadili konečné 2. místo.

O další výrazný úspěch se zasloužili rožnovští junioři Vojtěch Holub, Vojtěch Blabla a Jakub Ondryáš. Ti získali zlato, stříbro a jedno čtvrté místo. Velký úspěch si připsal hlavně čtrnáctiletý Ondryáš, který spolu s Lukášem Raisem bojoval ve finále D.Y.P. a skočili na krásném druhém místě.

Dařilo se i Vojtěchu Holubovi, který parádně prošel celým turnajem a byl druhý v Open jednotlivcích. Až ve finále podlehl ve vynikajícím, dramatickém utkání jednomu z nejlepších hráčů stolního fotbalu Vasicovi. „Výkony našich hráčů mě hodně potěšily. Bylo vidět, že se na prestižní turnaj pečlivě připravovali a za to bych jim chtěl poděkovat,” uvedl vedoucí rožnovského FoosForLife centra Radek Drda.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here