Letošní sezóna nám nevyšla, říká hrající trenér rožnovských hokejistů Roman Bambuch

Hlavním důvodem nevyrovnané formy rožnovských hokejistů je, že jim schází široký kádr. Stačí, když vypadnou jeden či dva hráči a na výkonu týmu je to hned poznat.

[fvplayer src=”https://youtu.be/87QtOTIUAHg”]

Hokejisté Rožnova prohráli se Studénkou a v krajské lize skončili poslední (TV Beskyd)

Hokejisté Rožnova skončili v letošním ročníku krajské ligy poslední. Tým ale neměl zrovna nejklidnější sezónu.

 Během sezóny došlo u týmu k několika výrazným změnám.

V listopadu od nás odešel z rodinných důvodů trenér Miroslav Škumát z Nového Jičína. Věděli jsme, že uprostřed sezóny za něj těžko seženeme nějakou náhradu, takže jsme se s kluky domluvili, že to nějak dotáhneme do konce sami. Já jsem byl v té době dlouhodobě zraněný, tak jsem se nabídl, že povedu tréninky a na zápasy s námi jezdil viceprezident klubu Honza Kunčický. Navíc u týmu v závěru roku skončil kvůli nedostatku času dlouholetý vedoucí Miroslav Martyčák. Tyto změny určitě měly na nás vliv.

Přitom jste sehráli dobré zápasy, vozili body z venku a porazili i vedoucí Orlovou. Pak ale přišly série porážek.

Hlavní důvod nevyrovnané formy je, že nemáme široký kádr. Stačí, když vypadnou jeden či dva hráči a na výkonu týmu je to hned znát.

Jak vidíte budoucnost týmu?

Po sezóně si musíme sednout a říct si, jak to chceme hrát. Protože hráčů moc není. Navíc za námi je díra, protože Rožnov nemá juniory, takže už tři, čtyři roky k nám do kádru nepřišel nikdo z mladých. Možná na podzim by mohli přijít nějací dorostenci. Uvidíme. 30. dubna máme v klubu takzvané poslední buly, což je rozloučení se sezonou a přitom bude čas popovídat si s vedením o budoucnosti.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here