Na Josefský jarmark už tento pátek

V souvislosti s konáním Josefského jarmarku upozorňuje městská policie na částečné omezení provozu a parkování.

Josefský jarmark je tradičně hojně navštěvovanou akcí. Foto: Alexandra Buršíková

Masarykovo náměstí v Rožnově pod Radhoštěm ožije v pátek 17. a v sobotu 18. března jarmarečním veselím. Lidé se mohou těšit nejen na pestrou nabídku zboží, ale také bohatý doprovodný program.

V něm se představí děti z rožnovské Základní školy Sedmikráska, cimbálová muzika Poštár z Frenštátu pod Radhoštěm, jejíž vystoupení proloží v přestávkách hrou na klávesy a akordeon Jana Vařejčková. Dále pak divákům zahraje folklová skupina Dareband ze Vsetína, cimbálová muzika zuberského valašského souboru písní a tanců Beskyd, Swingband Jindřicha Dořičáka ze Zubří a skupina Astmatic z Rožnova pod Radhoštěm.

„Po oba dny více než stovka prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží jako kytice, květinové vazby, keramiku, svíčky, sýry, perníčky, masné výrobny, množství občerstvení a mnoho dalšího zboží, které neodmyslitelně k městskému jarmarku a k blížícím se Velikonocům patří,“ přiblížil Pavel Jakubík z pořádajícího T klubu – kulturní agentury.

Pro děti bude připravena tvůrčí dílna, která jim umožní vyzkoušet některou rukodělnou tvořivou techniku a odnést si vlastní výrobek z jarmarku na památku.

V souvislosti s konáním Josefského jarmarku upozorňuje městská policie na částečné omezení provozu a parkování.

„Část náměstí bude uzavřena pro dopravu. Zároveň po oba dny jarmarku platí schválená výjimka ze zákazu konzumace alkoholických nápojů, což znamená, že návštěvníci starší osmnácti let můžou na Masarykově náměstí konzumovat alkoholické nápoje,“ řekl ředitel městské policie Aleš Pilař.

 

Program

Pátek 17. 3.

10.00 hodin – oficiální zahájení starostou, vystoupení dětí ze ZŠ Sedmikráska
11.30 hodin – cimbálová muzika Poštár
13:00 a 14:30 – hudební přestávka s Janou Vařejčkovou
16.30 hodin – hudební skupina Dareband
18.00 hodin – hudební skupina Astmatic

Sobota 18. 3.

10.00 hodin – cimbálová muzika VSPT Beskyd s tanečníky
12.30 hodin – Swingband Jindřicha Dořičáka

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here