Zboží autorské tvorby nabídli na handmade marketu

Lidé si mohli koupit oblečení, přírodní kosmetiku, šperky, domácí sirupy, nebo třeba obaly na knížky.

[fvplayer src=”https://youtu.be/VxasdAKe6J0″]

Jarní handmade market přilákal v sobotu 16. dubna do Společenského domu stovky lidí. Ručně a doma vyrobené zboží zde nabízelo na třicet prodejců.

Běžně se handmade market koná vždy před Vánoci, to jej běžně navštíví až osm set lidí. První ročník se uskutečnil už v roce 2013. „Jarní pořádáme teprve podruhé, první ročník navštívilo pět set lidí. Věříme, že tentokrát jich bude více,“ řekla organizátorka Monika Kaličinská.

Lidé si mohli koupit oblečení, přírodní kosmetiku, šperky, domácí sirupy, nebo třeba obaly na knížky.

Jsem tady potřetí, tentokrát jsem si koupila pro maminku polštářek a košík z pedigu. Akce se mi líbí, je skvělé, že lidé, kteří něco umí, to mají možnost nabídnout druhým,“ vylíčila Hana Sosnovská.

Kateřina Podzemná v sále Společenského domu nabízela mýdla. „Vyrábím je z přírodních tuků, olejů a bylin, které rostou na okolních kopcích. Je o ně velký zájem, lidé se navracejí k přírodě,“ řekla prodávající z Halenkova.

Handmade market je akce zaměřená na propagaci produktů výrobců z okolí Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí, Vsetína, ale i Frenštátu pod Radhoštěm a dalších valašských obcí.

Komentáře

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here