Víceúčelové hřiště otevřeli veřejnosti

Děti i dospělí mohou o prázdninách využívat venkovní víceúčelové hřiště SŠIEŘ. Na bezplatném přístupu veřejnosti na toto hřiště po dobu letních prázdnin se dohodlo vedení města s ředitelem školy. Ilustrační foto: Vladislav Sobol

Děti a studenti, kteří tráví prázdniny v Rožnově pod Radhoštěm, se nemusejí bát, že by si neměli kde zahrát míčové hry. Až do konce srpna mohou využívat víceúčelové hřiště Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel. To je otevřeno bezplatně denně kromě úterků v čase od devíti ráno do jedenácti hodin dopoledne a od čtyř odpoledne do osmi večer.

„Po celou dobu provozu je na hřišti přítomný správce, který dohlíží zejména na dodržování bezpečnosti a kázně, dbá na předcházení poškozování hřiště, dodržování čistoty, pořádku, dodržování zákazu kouření a požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek, popsal starosta Radim Holiš.

Podle něj město i škola tou nejlepší formou zajistili, aby mladí lidé mohli využít čas smysluplně v v rámci prevence sociálně patologických jevů.

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here