tvb24
  • Volby do Evropského parlamentu proběhnou ve dnech 7. a 8. června 2024.
  • V Rožnově p. R. odstartoval další ročník soutěže Kvetoucí město. Info na www.roznov.cz
  • Do rožnovského městského parku byly umístěny dvě nové zemní trampolíny.
  • Ve Frenštátě p. R. začala obnova nástřiků 39 přechodů pro chodce.
  • Rozhledna na Velkém Javorníku bude z důvodu pravidelné údržby do konce června uzavřena.
  • V Zubří je možné podávat návrhy v rámci participativního rozpočtu pro rok 2025.
  • KAM VYRAZIT: Bezruký Frantík, divadlo, 24. 5. 2024 v 18:00, Klub Zubří
  • KAM VYRAZIT: Fratelli Bilan - Kouzelné zvuky, koncert, 24. 5. 2024 v 19:00, Dům kultury Frenštát p. R.
  • KAM VYRAZIT: Včera bylo pozdě, Oměj, REK, koncert, 24. 5. 2024 ve 20:00, Vrátnice Rožnov p. R.
  • KAM VYRAZIT: Šípková Růženka, loutkové divadlo, 25. 05. 2024 v 10:00, Městská knihovna Rožnov p. R.
  • KAM VYRAZIT: Jak na tablet a chytrý telefon, 28. 05. 2024 v 08:30, Městská knihovna Rožnov p. R.
Region

V Rožnově zvítězilo „ANO“, ve Frenštátě „Změna pro Frenštát“ a v Zubří „Společně pro Zubří“

Rožnov pod Radhoštěm

ANO 2011
Nezávislí Rožnováci
KDU-ČSL
ODS
SPD
Zdravý Rožnov
Česká pirátská strana

Zvolení zastupitelé:

ANO 2011: Holiš Radim, Uličný Petr, Pavlica Jiří, Mácha Radúz, Crhová Hana

Nezávislí Rožnováci: Kučera Jan, Jelínek Petr, Fiedler Jan, Kokinopulos Miroslav, Navařík Martin

KDU-ČSL: Koryčanský Jaromír, Gross Tomáš, Němeček Zdeněk, Drápala Daniel

ODS: Blinková Markéta, Slovák Antonín, Stolář Per

SPD: Szeruda Rostislav , Dlabajová Jana

Zdravý Rožnov: Kosová Kristýna, Valasová Aneta

Frenštát pod Radhoštěm

Změna pro Frenštát
ANO
Naše Beskydy
Patrioti Frenštát
KDU-ČSL
NEFRK
ODS

Zvolení zastupitelé:

Změna pro Frenštát: Rejman Jan, Svoboda Vojtěch, Jurík Roman, Maruchnič Ivo, Svoboda Jakub, Krkoška Zdeněk, Havelková Martina

ANO 2011: Vágner Zbyněk, Mazoch Jan, Bobiš Ondřej, Koblovský Petr, Pitucha Radek

Naše Beskydy: Petříková Hana, Svoboda Ondřej, Šmajstrla Pavel

Patrioti Frenštát: Loprais Milan, Míček Karel, Zahradník René

KDU-ČSL: Kučová Zita

NEFRK: Raška Jiří

ODS: Langer Aleš

Zubří

Společně pro Zubří
ANO 2011
ČSSD
KDU-ČSL
SNK Evropští demokraté
ODS
SPO Zemanovci
KSČM

Zvolení zastupitelé:

Společně pro Zubří: Měrka Aleš, Malina Josef, Oplatková Anna, Mikulenková Jana, Krupa Václav, Holiš Josef, Říhová Lucie, Konkoľ Tomáš

ANO 2011: Brokešová Petra, Holiš Milan, Cabáková Martina

ČSSD: Vaculín Lubomír, Randýsek Tomáš, Jurajda Robert

SNK ED: Hrstková Jana, Janků Vlastislav

KDU-ČSL: Masařík Zdeněk, Piskořová Martina, Krupa Jiří

ODS: Plucnar Martin

SPO: Zeman Milan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button