Nezařazené

Golfisty čekají tři turnaje v pěti dnech

Hned tři zajímavé turnaje v pěti dnech čekají na golfisty v areálu Valašského golfového klubu v Rožnově pod Radhoštěm. A hrát se na krásném devítijamkovém hřišti bude o velmi atraktivní ceny.

V pátek 28. července a v neděli 30. července shodně od 13 hodin začínají turnaje nazvané HCP Golf pro všechny, která zahrnuje během sezony celkem 29 turnajů od dubna do konce září. Oba  turnaje jsou vypsány pro členy i nečleny rožnovského klubu a ve hře budou zajímavé ceny. Hraje se v kategoriích Stableford netto a Stableford brutto. Vítězem se stává hráč, který nasbírá nejvíc stablefordových bodů v dané kategorii. Podmínkou pro zařazení do této soutěže je odehrání minimálně 10 HCP turnajů z celkového počtu 29 v průběhu celé sezony. Do celkového pořadí se počítají body z deseti nejlépe odehraných kol jakéhokoliv HCP turnaje. Ceny pro celkové vítěze série v obou kategoriích jsou velmi atraktivní: vítěz získá golfový vozík ClickGear, druhý v pořadí golfové kalhoty a bronzový golfista pak obdrží golfové triko, navíc všichni účastníci turnaje dostanou dárkové poukazy od partnerů série.

Třetím turnajem pak bude Prázdninový turnaj mládeže, který odstartuje první srpnový den v 9 hodin. Účastnit se jej mohou děti a mládež do 18 let a turnaj je ideální možností si o prázdninách zahrát golf a třeba zlepšit handicap. Přihlášení na všechny tři turnaje je možné před web cgf.cz nebo na recepci Valašského golfového klubu (tel. 731 252 094).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button