Turistický web láká přehledně řazenými informacemi

Vítejte v srdci Valašska! Tak zní motto nového turistického webu města Rožnov pod Radhoštěm. Ten má být ideálním pomocníkem a dobrým rádcem nejen pro turisty a návštěvníky města, ale také pro všechny Rožnovany. Nová adresa turistického webu města Rožnov je www.visitroznov.cz. Repro: MěÚ Rožnov

Nový turistický portál, který láká k návštěvě Rožnova, najdou zájemci na adrese www.visitroznov.cz. Zde naleznou kalendář akcí, které se v Rožnově konají nejen v dohledné době, ale třeba také za půl roku.

Web přináší nejen kulturní, sportovní a společenský program. „Jsou zde i další důležité informace, jako například kde se ubytovat, kam se vydat na výlet nebo kde je možné ochutnat kulinářské speciality,“ řekla pracovnice městského úřadu Jitka Porubová, která má na starosti správu městského webu.

Na webu jsou také prokliky na turistické infocentrum, Jurkovičovu rozhlednu, informace o slevách či zajímavých místech ve městě. Zájemci si mohou projít město virtuálně. „A ideální pro turisty, kteří se do Rožnova chystají, je předpověď počasí na nejbližší dny a také přenos z webkamer z Rožnova i okolí,“ vysvětlil destnační manager Marek Havran.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here